ALTINORDU FUTBOL KULÜBÜ
BEYTULLAH BALİÇ YERLEŞKESİ - KUŞADASI

24 SAAT KAMP
Kuşadası’ndaki tesis, A Takım oyuncularımızın her türlü ihtiyacına yanıt veriyor.

Altınordu Futbol Kulübü’nü devraldığımız 2012/13 sezonundan itibaren A takımımız “Sürekli Kamp” yapmaktadır. “Sürekli Kamp” yapmamız, öncelikle “Yetiştirici Kulüp” özelliğimizden kaynaklanmaktadır.

Misyonumuz, bu toprakların çocuklarından üst düzey kalitede “gerçek” profesyonel futbolcular yetiştirmektir. Bu misyonumuz gereği, hem yabancı futbolcu oynatmıyoruz, hem de genç bir takım kadrosu oluşturuyoruz.

Diğer kulüplerin tecrübeli kadrolarına göre kıyasla, genç oyuncularımızın henüz eksik olan yönlerini tamamlamak için daha çok çalışmaları ve birbirleriyle anlaşan bir ekip oluşturabilmek için bir arada daha çok zaman geçirmeleri gerekmektedir.. 

2016 yılında Selçuk İsmet Orhunbilge tesislerimizden sadece 3 km. uzakta, Kuşadası Kuştur Caddesi’nde bulduğumuz 62 yataklı ve açık yüzme havuzlu bir otel, uzun süreli kiralanarak A takımımız için yerleşkeye çevrilmiştir.

Tesis 11.500 metrekare büyüklüğündedir. İçinde çam ve narenciye ağaçlarının olduğu çok güzel bir bahçesi vardır. Tesise ismini verdiğimiz Beytullah Baliç, 1951 ila 1962 yılları arasında Altınordu’da 11 yıl aralıksız oynamış ve daha sonra takımın antrenörlüğünü de yapmış olan değerli futbol adamıdır. Beytullah Baliç ailece Altınordu’ludur, iki kardeşi ve oğlu Gürsel Baliç te Altınordu’da forma giymişlerdir.

Tesisimizde bir adet 75x50 ölçülerde Doğal Çim Saha bulunmaktadır. Bu sahayı özellikle genç oyuncularımız Özel Çalışmalar için kullanmaktadırlar. “Kondisyon Merkezi”miz en son teknik cihazlarla donatılmıştır.

Sporcu Sağlığı bölümümüzün de bulunduğu tesisimiz içinde ayrıca Dinlenme, Toplantı, Oyun ve Hobi Alanları bulunmaktadır.