ÇOCUK OYUNCU İZLEME
Müfit Alp ÖZAR
Çocuk Oyuncu İzleme Direktörü - Şef Scout
22 Mayıs 1974 İstanbul doğumlu. Eskişehir Anadolu Ünv. Kamu Yönetimi mezunu. Daha önce Göztepe ve Karşıyaka’da oyuncu izleme birimlerinde görev yaptı. Ajansspor başta olmak üzere çeşitli gazeteler ve TV’lerde yazarlık ve sürekli yorumculuk çalıştı. İyi derecede İngilizce biliyor. Şubat 2013'den bu yana birlikteyiz.
Ceyhun KURTLAR
Çocuk Oyuncu İzleme Marmara Sorumlusu
15 Nisan 1982 Bursa İnegöl doğumlu. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu. Sakarya Üniversitesinde yüksek lisan yaptı. UEFA A lisansına sahip. İnegölspor takımında profesyonel futbol oynadı. Genç Milli Takımlara seçilme başarısı gösterdi. Evli ve iki çocuk babası.
Can KAR
Çocuk Oyuncu İzleme İstanbul Sorumlusu
7 Mayıs 1991 Bursa doğumlu. Bursaspor, Makospor ve Oyak Renault'da futbol oynadı. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü mezunu. Marmara Üniversitesi'nde Eğitim Bilimleri üzerine yüksek lisans yaptı. Halen hareket ve antrenman bilimi üzerine yüksek lisansına devam ediyor. TFF B lisans, maç analizi ve scouting belgeleri sahibi, bekar.
Fahri YAMAN
Çocuk Oyuncu İzleme Antrenörü
06 Mart 1982 Bursa/İnegöl doğumlu. Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Mezunu. İnegölspor altyapısında Futbola başladı daha sonra İnegöl Gençlergücü, Karadeniz Güvenspor ve Karaman Belediyespor takımları ile bölgesel liglerde mücadele etti. TFF C Belgesi ve Maç Analiz Performans Antrenörlüğü belgelerine sahip.
Barış ARSLAN
ÇOİ İzmir Sorumlusu
17 Haziran 1978 Sivas doğumlu. İzmirspor altyapısında futbola başladı. İzmirspor, Sakaryaspor, Tarsus İdmanyurdu, Ofspor, Akhisarspor ve Karsspor takimlarinda profesyonel olarak oynadi. UEFA C Antrenör Lisansı sahibi. Bekar.